PREDSTAVITVE SREDNJE ŠOLE IZOLA

Tudi v letošnjem šolskem letu smo z veseljem sprejeli povabilo iz različnih osnovnih šol, da se predstavimo njihovim učencem 9. razredov. Dijaki 3. in 4. letnikov so v spremstvu svetovalnih delavk predstavili programe, ki jih izvajamo na naši šoli. Prikazali so različne spretnosti, ki so jih usvojili pri pouku h katerim so povabili tudi učence. Bodoči dijaki so lahko izkusili masažo rok, izvajali masažo srca in se preizkusili v rokovanju z lutko dojenčka. Igrali so se lahko z igračami, ki so jih izdelali bodoči vzgojitelji in pokazali svoje znanje v kvizu z ribiško-turistično tematiko. Vse to ob spremljavi odličnih slanih in sladkih prigrizkov ter raznobarvnih, brezalkoholnih koktajlov. V novembru smo obiskali karierni dan na OŠ Antona Ukmarja Koper, sejem srednjih šol na OŠ Dragotina Ketteja v Ilirski Bistrici, tehniški dan na OŠ Livade in predstavitev srednjih šol na OŠ Sečovlje. Učenci iz OŠ Šmarje pa so nas obiskali kar na naši šoli. Ogledali so si prostore in učilnice praktičnega pouka na obeh lokacijah ter se preizkusili v nekaterih spretnostih, ki se jih naučijo dijaki pri praktičnem pouku.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost