24. državno tekmovanja srednjih zdravstvenih šol Slovenije za priznanje Angele Boškin

Dijaki programa Zdravstvene nege Srednje šole Izola so se v petek, 12. 4.  2019, v spremstvu ravnateljice Adelije Perne in mentorice zdravstvene nege udeležili  24. državnega tekmovanja srednjih zdravstvenih šol Slovenije za priznanje Angele Boškin, ki je potekalo na Srednji zdravstveni in kozmetični šoli Maribor.

Pod mentorstvom Milve Grego so Tia Marčeta, Lara Zadnik, Eliza Busija, Milica Grujić na temo Zdravstvena nega pacienta z motnjami gibanja sodelovale  na tekmovanju iz zdravstvene nege.  Tia Marčeta je osvojila srebrno priznanje Angele Boškin, Lara Zadnik je prejela bronasto priznanje Angele Boškin, ostali dijakinji sta prejeli priznanje za sodelovanje na tekmovanju

Letošnja tema literarnega in likovnega natečaja, razpisanega v sklopu 24. državnega tekmovanja srednjih zdravstvenih šol Slovenije, je bila Zdravje za vse. Literarni prispevek je pod mentorstvom Orjane Zonta Bajec ustvarila Larisa Dermaku Okugić in se uvrstila na prvo mesto, za dosežek  je prejela  zlato priznanje za literarni natečaj.

Likovne prispevke so pod mentorstvom Marlene Zorjan Hrovat izdelali Amina Fejzić in Maša Kubik Živković.  Dijakinji sta prejeli priznanje za sodelovanje na likovnem natečaju.

Vsem udeleženkam tekmovanja, njihovim mentoricam še enkrat iskreno čestitamo za izjemne dosežke in sodelovanje. Vsem skupaj želimo še veliko nadaljnjih uspehov.