OTVORITEV RAZREDNE RAZSTAVE DIJAKOV 2.GH, 2022

19.5.2022 je bila otvoritev razredne razstave dijakov 2. GH, program gastronom hotelir.

Likovna dela so nastala v tem šolskem letu pri umetnosti. Dijaki so ustvarjali na različne teme in spoznali tako različna likovna področja kot motive: pop-art in pandemija, kubizem in tihožitje, inicialka, praskanka ter mavčni odlitki v glinene reliefe.

Na otvoritvi razstave sta dijaka Hadis Cenin in Salem Akmadžić predstavila celoletno delo in posamezne tehnike. Imeli smo tudi kratek kulturni program. Dijak 4.PV Maj Denis Pavletić je odigral skladbo na blok flavto. Obiskovalci so bili nad programom in razstavo navdušeni. Sledila je tudi individualna razlaga o razstavljenih delih.

Razstavljajo: SALEM AKMADŽIĆ, KALTRINA BERISHA, JANA BRČIN, HADIS CENIN, ANES ČAUŠEVIĆ, NEJC MLAKAR, DAVID SZODEAK, ADONESA VEHAPI, TINKARA VELNAR.

Prof.um. Marlene Zorjan Hrovat