1.športni dan, NOGOMET

četrtek, 18.01.2018

V športni dvorani v Kraški ulici je osem šolskih ekip odigralo 18 medsebojnih srečanj. Tekme so bile zelo borbene in tekmovalne. Igralci so prikazali lepo igro z veliko fair play-a, v žaru borbe pa je bilo tudi nekaj » iskric« pregretih posameznikov.

Na jutranjem snidenju smo se seznanili s turnirskim sistemom, pravilih igre, časovnem poteku, oblikovali smo ekipe in vodje ekip, ter opravili žreb.

Vodje ekip z žrebom izbirajo svoje nasprotnike. Kovanec je odločal, kdo bo na začetku tekme imel več sreče pri žrebu, med žogo in markirnimi majicami.

Za nemoten potek tekmovanja je skrbela zapisničarska miza, ki je nudila tudi prvo pomoč in spodbujala vse ekipe. Pohvale za učinkovitost in športno navijanje.

Predstavitev ekip ;

Ekipa : LL Gang

Ekipa : Beli balet

Ekipa :  2 fast 4 you

Ekipa : Acumkaw

Ekipa : 1.gh

Ekipa : Mrhe

Ekipa : Brazzers

Spremljanje rezultatov in morebitnih nasprotnikov na preglednem plakatu turnirja.

Kar nekaj tekem je končalo izenačeno in so o zmagovalcu odločali kazenski streli.

Slika finalistov, ki so odigrali dinamično tekmo z veliko priložnostmi in pravim športnim pristopom.

Na tekmah smo videli veliko lepih zadetkov, ki se jih ne bi branili tudi ligaški tekmovalci. Rezultati in potek tekmovanja, ter seznam strelcev si oglejta na  zelenem plakatu 2. Športni dan.

Pohvale ekipam za korekten odnos do dvorane, ki smo jo zapustili tako, da smo pospravili za seboj in se lahko nadejamo, da nam bo tudi v bodoče na razpolago.

AKTIV ŠV